fbpx
11.8 C
Skopje

Лидија Вукичевиќ од Бољи Живот не старее – на 57 години во бикини изгледа како ракета (ФОТО)

АКТУЕЛНО

Лидија Вукуќевиќ и на  57 години , како што се чини, се повеќе и подобро се забавува, па дури и повеќе отколку кога била многу помлада.


Атрактивната актерка  целата година „жари и пали“ со жешки фотографии во бикини, па своите следбеници на социјалните мрежи секоја недела ги чести со своите секси облини во провокативни пози.


Сепак таа го привлече вниманието со фотографијата од  едно нејзино ноќно излегување со српскиот не толку познат фудбалер Лазар Јеремиќ – Јера.
Лазар е поранешен учесник во реланото шоу „Парови“, кој беше во врска со црномурестата Ејми, а сега објави и фотографија од ноќниот провод  со Лидија.

И ништо не би било спорно ниту необично, со оглед на тоа што е познато дека Лидија сака помладо друштво, ако Лазар не ја ставил случајно или намерно раката во скутот на српската актерка.

Инаку,  Лазар пред малку повеќе од една година беше поврзан со скандал, кога порно фотографии на непознати девојки на чиј гол задник беше потпишан Јеремиќ,  јавно се појавија на социјалните мрежи.

Извор: Вистина

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -