5.8 C
Skopje
Thursday, February 22, 2024

ФОТО: Ристе Ристевски конечно ја покажа својата девојка

Охриѓанецот Ристе Ристески е првиот Македонец кој успеа да победи во „Ѕвездите на Гранд“.

Најголема поддршка на македонскиот пејач му беше неговото семејство кое секогаш беше покрај него да го подржува и во подобрите и во полошите настапи.

Ристе по победата сними и песна, а неговата агенда со настапи е полна.

Тој е успешен на професионален план, но ретко зборува за својот приватен односно љубовен живот.

Пејачот е во повеќе од еднагодишна врска со Ана, а сега за првпат ја покажа во јавноста.

Ристе и неговата девојка заедно се опуштија, а во црно бикини Ана го покажа своето згодено тело. Дефинитивно пејачот има добар вкус, а и добар избор.

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -

Последни објави

- Advertisement -