6.8 C
Skopje
Tuesday, November 28, 2023

По бурата од разводот, Елена Велевска се одлучи за драстична промена (фото)

Последниот период главна тема од шоу-бизнисот во медиумите беше разводот на македонската фолкерка Елена Велевска, која преку својот Фејсбук статус потврди дека се разведува и стави крај на приказните за својот приватен живот.

Иако не зборува за својот интимен живот, Велвеска е редовна со објавите на социјалните мрежи каде што ги информира своите пријатели и следебеници за професионалните активности.

Како што самата кажа „животот оди понатаму“, тешкиот период не ја спречува да ужива, но и да прави промени. Овој пат Елена се одлучи да ја промени бојата на својата руса коса, а за тоа се пофали и на својот Фејсбук објавувајќи фотографии од тазе новата фризура.

Извор: Вистина

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -

Последни објави

- Advertisement -