11.8 C
Skopje
Saturday, May 18, 2024
spot_img

Бијонсе повторно ќе стане мајка, чека близнаци

Славната американска пејачка Бијонсе и нејзиниот сопруг Џеј Зи денеска на Инстаграм објавија дека ќе станат родители и дека чекаат близнаци.

“ Навистина сме возбудени што нашата фамилија ќе добие уште два членови и им се заблагодаруваме на сите за честитките“– изјави парот.

Музичкиот пар веќе ја има четиригодишната ќерка Блу Ајви.

 

поврзани објави

- Advertisement -spot_img

Последни објави