Sun. Oct 1st, 2023

Славната американска пејачка Бијонсе и нејзиниот сопруг Џеј Зи денеска на Инстаграм објавија дека ќе станат родители и дека чекаат близнаци.

“ Навистина сме возбудени што нашата фамилија ќе добие уште два членови и им се заблагодаруваме на сите за честитките“– изјави парот.

Музичкиот пар веќе ја има четиригодишната ќерка Блу Ајви.

 

By Dejan

Leave a Reply

Your email address will not be published.