3.8 C
Skopje
Wednesday, November 29, 2023

Морбидно: Цели 16 дена живееле со мртвото бебе, се шетале и сликале со него

Брачен пар од Велика Британија ја шокираше јавноста откако окрија дека цели 16 дена се опростувале од својата мртва керкичка Евлин.

Девојчето еден месец се борело за својот живот, но и покрај се од себе што дале родителите Чарлоти и Атила, нивната ќерка сепка го изгубила живото.

Тоа многу тешко им паднало, па не сакале така лесно да се простат, и живееле цели 16 дена со мртвото бебе, со кое се сликале, шетале на јавни места.

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -

Последни објави

- Advertisement -