fbpx
-4.2 C
Skopje

Популарниот пејач по само 20 дена во брак се реши да се разведе

АКТУЕЛНО

Слоба Васиќ, српскиот пејач на почетокот на август се ожени со својата девојка Сања, а по еден месец се разведе.

Тие се разведоа само 20 дена откако пред Бога се заколнаа на вечна љубов, а причината е тоа што пејачот не сакал да се откаже од ергенскиот живот и лудите забави.

Просто неверојатно, се чини се избрзале ептен, а парот имаше голема свадба и веселба на која присуствуваа многу гости.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -