12.8 C
Skopje
Monday, May 27, 2024
spot_img

ФОТО: Нов тренд на Инстаграм, жените на поинаков начин ги рекламираат градите

Социјалната мрежа „Инстаграм“ не стои во место, па често излегуваат нов вид на трендови. Последен во низата е начинот на кој голем број на жени ги „рекламираат“ своите гради.

Се почесто се појавуваат секси фотографии, во поза која до сега беше ретка, па речиси и никој не се осмелуваше да ја реализира. Во последниот период, таквиот став драстично се промени.

Ваквиот тренд започна од Ирина Шајк, потоа ја следеше Џеј Ло, по што се надровраа уште неколку илјадници нивни обожавателки. Дали и вие би се осмелиле за ваков чекор?

 

поврзани објави

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Последни објави