fbpx
7.8 C
Skopje

Видео: Падна од столчето откако сакаше да направи селфи, а неговата колешка продолжи да ги води вестите

АКТУЕЛНО

Честопати, дел од луѓето кои се водители на емисии знаат да поради одредена случка да ги насмеат граѓаните пред малите ТВ екрани.

Водителот на Фокс Њуз Рајмонд Ајоро стана хит на интернет откако сакаше да направи селфи со својата колешка водителката Лаура Играхам. Водителскиот пар среде емисија извади пиво за да наздрави за номинацијата на Брета Каваноа за претседател на Врховниот суд во САД, а тој момент водителот сакаше да го фотографира.

Во тој момент тој падна од столицата, а неговата колешка сама продолжи да ги води вестите, погледнете:

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -