8.8 C
Skopje
Thursday, February 22, 2024

Анастасија Ражњатовиќ откри каков треба да биде нејзиниот партнер: Никогаш не би била со “џебoлебар“ (ВИДЕО)

Анастасија Ражњатовиќ призна дека не би можела да биде со човек кој што не е амбициозен. Пејачката и ќерка на Цеца очекува дека таа и нејзиниот избраник треба да бидат успешни.

-Никогаш не би била со човек кој што не е амбициозен и кој што „џабoлебари“ по дома и очекува парите да му паднат од небо, ниту би го издржувала партнерот. Очекувам и двајцата да бидеме успешни, единствено само така можеме и двајцата да бидеме среќни и задоволни. Кога едниот е успешен а другиот не, тука настанува некоја врста на љубомора, поготово ако јас сум женско а тој е машко, сепак стнува збор за машко его, изјви за ИДЈТВ Анастасија Ражњатовиќ.

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -

Последни објави

- Advertisement -