fbpx
17.8 C
Skopje

Македонската водителка во поинакво светло – како невеста (ФОТО)

АКТУЕЛНО

Македонската водителка Бубе Јаневска некогаш знае да објави и детали од приватноста, па така кај неа може да се најде и фотографија од венчавката.

Таа пет години е во брак, а на социјалните мрежи се одлучи да објави фотографија, со која ќе се потсети на времињата кога стапува во брачните води.

На малите екрани сме навикнати да ја гледаме Јаневска во едно поинакво светло, со голема доза на сериозност и пренесување на информации од Македонија и светот.

Овојпат, успеваме да ја видиме во невестински фустан, кој добро и стои, како и сопругот до неа.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -