fbpx
16.8 C
Skopje

ФОТО: Цеца очигледно немаше попаметна работа, па направи нешто сосема неочекувано

АКТУЕЛНО

Цеца Ражнатовиќ очигледно има доста слободно време, па како и мнозинството мобилниот телефон и е редовно во рака.

А кога трошите време кое и не баш знаете како да го поминете, тогаш се случуваат и неочекувани нешта.

Српската пејачка си поигра со камерата од мобилниот, а и со актуелните апликации, па како тинејџерка си стави обетка на носот.

Веројатно и било желба да го направи тоа уште помлада и сега решила да види како и стои. Сепак, она што повеќето најмногу го забележаа беше длабокото деколте.

Фото

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -