10.8 C
Skopje
Saturday, April 20, 2024
Платено политичко рекламирање

Писмо во сандачето на Јелена Карлеуша од позната ѕвезда – таа ја почувствувала поддршката иако станува збор за писмо

Јелена Карлеуша чија мајка го загуби својот живот, не може да се помири со загубата. Сите пријатели и колеги се исплашени за пејачката која е на силни седативи и само гледа во една точка, пишуваат српските медиуми.

Во тешките моменти и стигнало писмо во поштенското сандаче, а било од Здравко Чолиќ.

– Никој не очекувал една таква ѕвезда да и пише по пошта, а таа ја почувствувала неговата поддршка, за жал поради голема трагедија, вели извор.

Дивна за жал не напушти прерано поради тешка и долга болест.

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -spot_img

Последни објави