fbpx
22.8 C
Skopje

Не и го одобриле кредитот, па му се „отворила“ на банкарот – дали успеа? (ВИДЕО)

АКТУЕЛНО

Јулија Кузмина влегла во банка во Казан, кој е главен град на Република Татарстан и еден од најголемите градови во Русија.

Сакала да подигне кредит за да купи автомобил. Ги пополнила формуларите но ја одбиле бидејќи процениле дека е „неподобна“. Јулија тогаш се одлучила да разговара со менаџерот во банката.

За да го убеди да и даде кредит, таа се соблекла и му ги покажала градите.

Видеото неодамна е објавено на руската социјална мрежа ВКонтакте. Јулија е снимена како седи спроти младиот менаџер. Откако и го одбил барањето, таа станала и почнала да се соблекува. Го соблекла горниот дел од облеката и градникот.

Младиот менаџер станал и го дал капутот и ја испратил надвор од банката.

Јулија за „Дејли Меил“ потврдила дека се соблекла пред менаџерот и рекла дека треба да имаат разбирање бидејќи е во тешка ситуација. Некои шпекулираат дека Јулија е стриптизета но тоа не е потврдено.

https://youtu.be/-2oi2AuUFqI

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -