fbpx
17.8 C
Skopje

По случката со нејзината мајка, Јелена добила писмо кое ги изненади сите

АКТУЕЛНО

Во тешките моменти и стигнало писмо во поштенското сандаче, а било од Здравко Чолиќ.

Јелена Карлеуша денеска треба да ја погреба својата мајка, а не може да се помири со смртта. Сите пријатели и колеги се исплашени за пејачката која е на силни седативи и само гледа во една точка.

– Никој не очекувал една таква ѕвезда да и пише по пошта, а таа ја почувствувала неговата поддршка, за жал поради голема трагедија, вели извор.

Дивна почина по тешка и долга болест.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -