Ќерката на Цеца никогаш не зборува за своето момче, но една фотографија го издаде избраникот на Анастасија Ражнатовиќ по грешка (Фото)

0
1
Ceca

Ќерката на Цеца својот љубовен живот го крие далеку од очите на јавноста, но на социјалните мрежи сепак постои една фотографија која е со нејзиното момче.

Како што пишуваат српските медиуми, Анастасија Ражнатовиќ неодамна изјави дека нејзиното момче со кое ќе биде во животот треба да биде остварен и самостоен.

Младата пејачка иако не сака многу да говори за љубовта, таа е во врска веќе подолг период.

Многу не ни знаат дека на нејзината фотографија на Инстаграм се наоѓа и нејзиниот избраник, станува збор за слика направена на Миконос каде таа го помина својот одмор минатиот август.

Фото

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here