fbpx
16.8 C
Skopje

Жените и љубоморат и кога ќе ја видите неа, ќе се зачудите: Како освоила толку згоден маж (ФОТО)

АКТУЕЛНО

Фотографката Џена Качер не крие дека на почетокот и пречеле таквите коментари и почнала да се сомнева во себе, но со тек на свреме сфатила дека критиките се бесмислени и ни еден од нив не ја видел вистината.

Таа е преубава жена покрупно градена, а нејзиниот сопруг е во топ форма, па поради физичките каратеристики многумина се прашуваат како таа успеала да освои ваков маж.

Таа вели дека љубовта е поважна од изгледот, но и дека кога мажот сака жена, тој сака се на неа, секој килограм, облини и секој дел од нејзиното тело.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -