fbpx
14.8 C
Skopje

ФОТО: Ирена Спировска во издание како што никој не очекуваше – ќе останете без зборови

АКТУЕЛНО

Ирена Спировска која е една од најпознатите водителки кај нас дефинитивно е жена која води грижа како за својот изглед, така и за својата физичка кондиција.

Без разлика на временските услови често имаме прилика да ја видиме на планинирање, возење велосипед и слично.

Меѓутоа, деновиве водителката на својот „Инстаграм“ сподели фотографија на која е качена на мотор на планинско место.

За оваа нова авантура таа се пофали на социјалните мрежи, а веднаш под објавата доби и неколку комплименти.

Погледнете ја:

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -