Човекот кој го зготви ручекот за Заев и Ципрас – еве што јадеа премиерите (ФОТО)

0
1

Шефот на кујната во винаријата „Камник“, Никола Мишковски пред неколку дена беше одговорен за трпезата со која премиерот Заев го пречека премиерот на Грција, Ципрас.

Фотографиите од специјалитетите на Никола изгледаат превкусно, па сигурни сме дека премиерите се празадовлни од „шефот“.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here