11.8 C
Skopje
Sunday, April 14, 2024
Платено политичко рекламирање

Македонскиот „Кристијано Роналдо“: Не можам да кренам глава од македонските девојки (Видео)

Гафовите на македонските телевизии се секојдневие, па така многу често по социјалните мрежи можеме да затекнеме исечок од некоја теренска репортажа.

Од големата конкуренција, ви го издвојуваме македонскиот „Кристијано Роналдо“, кој се жалеше дека неможе да крене глава од македонските девојки.

Како што вели во видеото, размислува и за промена свето лично име, со цел да се заштити од девојките кои по него „трчаат само за пари“.

Во прилог погледнете го видеото кое кај многумина предизвика смеа до солзи.

Од македонски девојки не можам да излезам на улица

Означи некој ваков мангуп 🙂

Posted by Промаја on Friday, September 7, 2018

поврзани објави

- Advertisement -

Последни објави