fbpx
16.8 C
Skopje

(ФОТО) Повторно воодушевува и мами воздишки: Начинот на кој Лила се подготвува за летото

АКТУЕЛНО

Доаѓа топол период кога припадничките на понежниот пол ќе откријат повеќе кожа, а за тоа поголемиот дел активно вежбаат во теретана, посетуваат козметички салони и применуваат разни третмани за убавина.

За нашата популарна ТВ водителка и инфлуелсерка Лила Филиповска тоа не е пример, бидејќи таа поради себе, а и поради работата секогаш се труди да изгледа совршено независно од годишното време во кое се наоѓаме.

Овој пат таа дождливиот ден реши да си го разувави со масажа со бамбус за затегнување на кожата и борбата со целулитот.

Иако за време на масажа повеќето се покриени со крпа, Лила тоа го направи половично, па го откри едниот дел од задникот и црната танга од тантела.

Масажата со бамбус и не изгледа така необично, но тапкањето по задникот со посебни „удирачки инструменти“ и самата напиша дека е посебна приказна.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -