2.8 C
Skopje
Thursday, November 30, 2023

ПОВТОРНО ЗАЉУБЕНА: Адријана Лима фатена со новиот дечко (ВИДЕО)

Веќе подолго време се зборува дека Адријана Лима е во врска со играч од американскиот фудбал, Џулијан Еделман, а сега се појави и снимка која тоа го потврдува.

Бразилската манекенка беше забележана на трибините на неколку натпревари на Њу Ингланд Патриотс, вклучувајќи го и оној натпревар кога тимот на Еделман обезбеди учество на Супербоулот, кој успеаја и да го освојат минатиот викенд.

Токму на тој натпревар Адријана е снимена како го прегрнува и бакнува пет години помладиот Еделман, говорејќи му „љубов моја“.

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -

Последни објави

- Advertisement -