fbpx
22.8 C
Skopje

Насмејте се до солзи: Урнебесни вицови раскажани од Тони Михајловски (Видео)

АКТУЕЛНО

Еден од нашите најдобри актери Тони Михајловски, честопати знае да ја насмее јавноста, благодарение на некои од вицовите што тој ги раскажува. Всушност вицот може и да не биде толку смешен, колку што добро и интересно знае да го раскаже актерот за кого важи дека е „без влакна на јазикот“.

Тој неодамна снимаше вицови на проектот „Куде“, а некои од неговите видеа на „YouTube“, имаат и по 200,000 прегледи. Јасно е дека многумина се трудат денес да кажат некој смешен виц, но никој не успева да го дофати начинот на единствениот Тони Михајловски.

Во прилог неколку вицови од легендарниот Тони Михајловски.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -