30.8 C
Skopje
Saturday, June 15, 2024

ФОТО: Беше најзгодна природна балканска пејачка – денес нема да ја препознаете

Познатата пејачка Ана Николиќ веќе долго време работи на своето тело кое што сака да го доведе до совршенство откако се здебели по породувањето.

Пејачката пред два дена се појави на свадбата на Данијела Кариќ и Иван Милеушниќ, а сите очи на веселбата беа вперени во неа.

За разлика од порано таа ослабела неколку килограми.

поврзани објави

Последни објави