11.8 C
Skopje
Sunday, April 14, 2024
Платено политичко рекламирање

Сопственик на ноќен клуб од Делчево организираше бесплатен превоз за неговите сограѓани за пречекот на РК Вардар

Club RIVER и МУЦИ М ТРАНС организираат бесплатен превоз за пречекот на нашата гордост РК Вардар.

Фото

Делчевчани беа известени за бесплатниот превоз преку официјалната фејсбук страница на ноќниот клуб „Ривер“.

За овој негов гест, тој доби пофалби на социјалните мрежи каде што многу сограѓани му укажаа благодарност.

поврзани објави

- Advertisement -

Последни објави