13.8 C
Skopje
Thursday, May 23, 2024
spot_img

Мадона посвои две близначиња од Африка

Светски познатата изведувачка, Мадона продолжува со посвојувањето на деца, па така покрај своите две биолошки деца, сега има и четири посвоени деца.

Станува збор за две близначки Стела и Естер од Африка, каде Мадона минатата година беше со нејзината ќерка Лурдес. Тие ги запознале близначките, дознале дека нивната мајка почината при породувањето, поради што Мадона се одлучила да ги посвои.

Информацијата ја потврди самата пејачка на Инстаграм, која објави фотографија и напиша дека конечно може да потврди дека е завршен целосниот процес околу посвојувањето на двете близначки од Малави.

поврзани објави

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Последни објави