32.8 C
Skopje
Tuesday, July 16, 2024

УРНЕБЕСНО ВИДЕО: Професионален НАСКАР возач го проба автомобилот со продавачот преправајќи се дека е почетник

Познатиот професионален НАСКАР возач Џеф Гордон  се маскира за да не го препознаат како дел од скирена камера и замина во салон за коли.

Таму побара со продавачот на автомобили да го испорбат автомобилот претставувајќи се само како обичен солиден возач. Но потоа започна лудилото каде што тој ги покажа своите вештини а продавачот за малку не доби срцев удар.

https://www.youtube.com/watch?v=20RHFC0yaeg

Инаку 45-годишниот Џеф Гордон од НАСКАР е дел од 1992, тој има вкупно 93 победи во сериите на летечкиот циркус НАСКАР.

 

поврзани објави

Последни објави