fbpx
17.8 C
Skopje

Ова лето ќе се памти: Хороскопот носи изненадувања за сите оние кои не се во љубовна врска

АКТУЕЛНО

Какви изненадувања им приредуваат ѕвездите на хороскопските знаци ова лето?

Овен Ве очекува летна авантура со личност која ќе ја запознаете на летен одмор, но никогаш нема да ја видите повеќе. Бик – Ова лето ќе бидете сурови кон некоја личност која очајно ќе се труди да ве освои. Ќе прекинете секаква комуникација.

Близнаци – Ова лето носи убава романтична врска за вас. Рак. Ќе се трудите цело лето да импресионирате една личност која ви се допаѓа. Се е супер, само ќе треба да бидете искрени и директни.

Лав – Ќе запознаете толку многу луѓе на кои ќе им се допаѓате, но вашето срце ќе припадне само на една од нив.

Девица

Најверојатно ќе се смирите со некоја личност од минатото.

Вага – Ќе запознаете личност која ќе ви помогне да заборавите бивша љубов. Шкорпија. Ќе бидете во интересна авантура, која ќе се претвори во врска само ако вие сакате.

Стрелец

Ќе запознаете и ќе се заљубите во погрешна личност.

Јарец – Ќе работите премногу, така што ќе заборавите на љубовта. Водолија. Ќе ви се допадне личност која нема да сака ништо сериозно.

Риби

Ќе запознаете совршена личност за љубов.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -