После долги години можете да дознаете: Каква е Цеца во кревет – исповед на маж кој со часови бил со неа

0
3
Foto

Веројатно кога го прочитавте насловот, си рековте – ова не е можно, зарем некој јавно би се дрзнал за збори за своите интимности, особено со Светлана Ражнатовиќ Цеца. Но, еве, се појави и таков човек, кој сепак не бил со Цеца интимно, туку во рамки на професионалното и соработката која ја остваруваат.

Имено, креаторот Саша Видиќ за српските медиуми открил каква е Цеца во кревет? Тој рекол дека таа и не е баш прекрасна, па ги објаснил и деталите.

Знам дека многумина ме мразат и ми завидуваат поради делењето на креветот со Цеца. Ние сме како брачен пар кој е заедно околу 70 години, јас ја молам да ја исклучи климата, таа да го намалам звукот на телевизорот. Гледаме серии, поточно една цела епизода за цела една недела, бидејќи веќе на втората сцена заспиваме. Можеби сум навистина среќен што сум ја имал таа можност. Мислам дека сум – изјавил Саша.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here