(ФОТО) Карлеуша без фотошоп, целосно опуштена на одмор – И таа има душа, но и стомак

0
1
Jelena Karleusa

Пејачката Јелена Карлеуша се наоѓа во Турција, од каде секојдневно поставува фотографии на социјалните мрежи, а една фотографија направена на лице место, масовно се шири на Инстаграм и Твитер.

На фотографијата се гледа Јелена во издание сосема поинакво од она кое го претставува на своите профили, па на фотографијата се гледа нејзиниот стомак во прв план.

Јелена, по се судејќи целосно се опуштила, па не се грижела за изгледот, додека оваа папарацо фотографија наголемо се коментира, па реакциите се и тоа ако бурни. На фотографијата Карлеуша управува со возило на летувалиштето, на себе има минијатурно бикини, кое открива како изгледа.

Врањеш платил 1 000 евра за да ја гледа Карлеуша во живо Огнењ Врањеш наводно, го peзервирал централното ceпара на концертот на поп ѕвездата Јелена Карлеуша на фестивалот “Влез” на 11-ти јули.

“Откако биле пуштени билетите во продажба за концертот на Карлеуша, Огњен го peзервирал центpaлното сепаpe преку Интернет, од каде што најдобро се гледа сцената а тоа го чинеше илјада евра. Во цената е вклучено пиjaлок за Вранеш и неговите десет пријатели”, вели изворот близу до Врањеш.

“Огнен моментално е со свој тим во Полска на подготовки. Тој планира да дојде во Белград следниот четврток со приватен лет”, рече изворот.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here