11.8 C
Skopje
Sunday, April 14, 2024
Платено политичко рекламирање

(ФОТО) Душко и го прости неверството на Карлеуша – нема да верувате што направи потоа

Душко Тошиќ ја почести својата сопруга Јелена Карлеуша со електричен автомобил „тесла икс“ кој чини 140.000 евра.

Со овој подарок фудбалерот покажал дека ѝ дал нова шанса на својата сопруга, по аферата со Огњен Врањеш.

Иако биле на чекор од развод, како што пишуваат српските медиуми, се се променило кога пред неколку дена Јелена со ќерките отпатувала во Кина, каде Душко игра за тамошниот фудбалски клуб.

поврзани објави

- Advertisement -

Последни објави