(ВИДЕО) Ќе ве остави без сон – најлудите 2 минути од кариерата на Михајловски: Вели дека сум оџачар

0
3

Градот Скопје пушти денеска некој вид на „субвенции“ за оџачари па додека сме на таа тема зошто да не се насмееме?

Цаци Паковска во една емисија го нарече Тони Михајловски оџачар но неговиот коментар на ова и ја уништи кариерата.

Тони е луд дефинитивно и тука нема компромиси посебно ако вака пробувате да го исмеете „дека бил оџачар“ и да не очекувате нокаут:

Тони Михајловски

Дами и господа, Тони Михајловски.. легенда

Posted by А позитив on Thursday, July 25, 2019

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here