ВО ЖИВО: Христијан Мицкоски се обраќа пред јавноста од седиштето на ВМРО-ДПМНЕ

0
1
Христијан Мицкоски ВМРО ДПМНЕ ПРЕС

Во просториите на Центар за комуникации на ВМРО-ДПМНЕ, во Палата др. Христо Татарчев (Плоштад ВМРО бр. 1), денеска во 13:00 часот ќе се одржи прес конференција за медиуми, при што ќе се обрати Христијан Мицкоски, Претседател на ВМРО-ДПМНЕ.

Следете ја прес-конференцијата во живо

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here