12.8 C
Skopje
Monday, May 27, 2024
spot_img

Протекоа фотографии од матурска вечер со Јелена Карлеуша

Она што е малку познато на јавноста е дека Карлеуша во 2013 година била партнерка на еден средношколец на матура.

Имено тој бил доботник на награда, па добил можност да оди на матурска вечер со Јелена Карлеуша.

Foto Jelena karleusa

Секако кога се појавиле на матурската, Крлеуша предизвикала вистинки хаос па имало редици од средношколци да се фотографираат со неа, со оглед на претходно направената анкета во средните училиша, Карлеша е една од најпопуларните пејачки помеѓу таа генерација.

Фото

Извор: Дневно

поврзани објави

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Последни објави