Карлеуша со жешко видео го „уништи“ Инстаграм, а 2 милиони луѓе гледаа само во една работа

0
1

Јелена Карлеуша се врати од Кина и на радост на повеќе од 2 милиони фанови „започна“ брутално.

После кратката пауза во текот на престојот во Кина кај сопругот Душко Тошиќ. Карлеуша се врати на социјалните мрежи објавувајќи провокативна фотографија и видео.

Фановите имаа и што да видат. Таа носеше провокативно фустанче а фотографијата ја зачини со провокативен поглед.

Посл фотографијата следеше и кратко видео, а таа се снимаше додека се симнуваше по скали.

Фотографијата и видеото предизвикаа илјадини лајкови и коментар од страна на нејзините фанови.

Видеото може да го погледнете ОВДЕ.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here