16.8 C
Skopje
Tuesday, April 16, 2024
Платено политичко рекламирање

Каков фраер: Погледнете како денес изгледа Зумбул-ага

Од првата до последната епизода се смеевме на неговите зборови, мимики и гестикулации, кои ги правеше само со една цел – да ја забавува својата господарка, суланката Хурем.

Улогата на слуга Зумбул-ага ја доби турскиот глумец Селим Бајрактар, и да ви најавиме, Селим воопшто не изгледа така како што го знаеме од познатата серија. Напротив!

-Шармантен, секси, озбилен, маркантен, зрел,- се само дел од коментарите кои ги добива актерот под секоја фотографија споделена на својот официјален Инстаграм профил.

Нема многу да зборуваме, погледнете и сами ќе процените.

поврзани објави

- Advertisement -

Последни објави