11.8 C
Skopje
Sunday, April 14, 2024
Платено политичко рекламирање

Швалер се обиде да побегне низ прозорец од бесниот маж, а потоа зажали за сe (Видео)

Доколку мислите дека бегањето е толку едноставно како на филм, тогаш сте се излажале.

Многу работи можат да тргнат на лошо, како што се случи и со ова момче од Русија кое како што се наведува е фатен во неверство.

Тој се обидел да побегне низ прозорецот и да се спушти преку импровизирано јаже од чаршаф.

Меѓутоа, очигледно е дека немал многу време да направи добро импровизирано јаже, па во еден момент му пукна и момчето жестоко се искрши.

Russian Man Falls Out Of Window

That moment you realize you should have learned how to tie a knot…

Posted by Break on Thursday, June 16, 2016

поврзани објави

- Advertisement -

Последни објави