fbpx
5.8 C
Skopje

Виц на денот: Трпе се среќава со комшивката која го прашува: Мек ли е Трпе?

АКТУЕЛНО

Се враќа Трпе сабајле со лепче во рака, по пат го среќава комшивката:Мек ли е Трпе?

Ееее, да беше тврд мислиш по леб сега ќе одев! Следен виц во продолжение. Се омажи мојата убава комшивка.

Се омажи мојата убава комшивка. Мене уште ме болат нозете од играње на нејзината свадба, а таа се врати кај мајка и.

Виц: Кога жена е во шопинг – а, бе мажи, кога жената ќе ви каже дека е во бутик на 5 минути само за да разгледа нешто, не и досаѓајте на секој половина час.

Фото

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -