12.8 C
Skopje
Thursday, May 23, 2024
spot_img

Станија е трудна – Ова се деталите

Станија Добројевиќ само неколку денови по завршувањето на Задруга 2 замина за Америка, воопшто не грижејќи се затоа што го остави својот дечко. Марко Марковиќ.

Судејќи по фотографиите на социјалните мрежи, нивната врска и понатаму трае, а двајцата ќе влезат и во третата сезона на споменатото реално шоу.

Станија редовно објавува фотографии од Њу Џерси, а последната објава ги збуни тотално нејзините фанови, кои останаа без коментар.

Старлетата објави фотографија на која се гледа многу облека за бебе, па нејзините фанови веќе се запрашаа и дали Станија е трудна?

Таа на ова прашање не одговори, ниту потврди, ниту пак демантираше, па засега не е јасно дали ова го купила за себе и своето бебе или пак како подарок на некоја блиска личност.

поврзани објави

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Последни објави