fbpx
24.8 C
Skopje

ФОТО: Секси студентка од Австралија со пасија за егзотични животни

АКТУЕЛНО

Сара Кохан е 22-годишна студентка од Австралија која студира право, но има голема пасија. Хоби на оваа тинејџерка е да патува ширум светото и да пронаоѓа егзотични животни со кои се фотографира.

Кохан поради својата страс и големиот број на фотографии кои покрај специфичните животни се надополнети со нејзиното секс тело во костим за капење, се магнет за голем број на следбеници, над 250.000 на социјалната мрежа Инстаграм.

 

https://www.instagram.com/p/BQZ7hAIjinX/?taken-by=moonstrucktraveller

View this post on Instagram

Visiting my babies 🐷🙌🏽✨ @stanielrents

A post shared by Sarah Kohan (@sarahkohan) on

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -