fbpx
18.8 C
Skopje

Петре Шилегов објави видео: Маж се качи кај зелениот кров и дивееше – камерите го уловија

АКТУЕЛНО

Градонагачлникот на Град Скопје, Петре Шилегов на својот Фејсбук профил сподели видео и фотографија, на која се гледа како маж го уништува зелениот кров на ГТЦ.

-Зелениот кров на ГТЦ …И сторителот !!! Нема да застанеме заради вакви “луѓе”. Скопје ќе го биде. Сакал некој или не !!!, напиша Шилегов.

Веројатно сторителот не знаел дека таму се поставени камери, при што целосно го уништува тој дел, а потоа заминува и чекори слободно низ ГТЦ, разговарајќи на мобилен телефон.

Под видеото веќе има бројни коментари, кои можете да ги прочитате во продолжение:

Зелениот кров на ГТЦ …И сторителот !!!Нема да застанеме заради вакви “луѓе”. Скопје ќе го биде. Сакал некој или не !!!

Posted by Петре Шилегов on Friday, August 30, 2019

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -