32.8 C
Skopje
Tuesday, July 16, 2024

(ФОТО) Која е новата секс бомба во „Чувари на плажа“?

Убавата глумица Памела Андерсон максимално се прослави со својата улога во филмот „Чувари на плажа“, каде ќе биде заменета од помладата Кели Рорбач.

Филмот е во продукција на Двејн Џонсон, кој ќе го глуми и ликот на Мич Бјукенон, додека Рорбач ќе биде популарната Си Џеј Паркер. Останува да се види дали ќе успее да го достигне нивото на Андерсон.

Рорбач е родена во 1990 година, има височина од 1,75 метри и многмина веруваат дека ќе успее достојно да се справи со главната улога и ќе успее да ги заштити загрозените луѓе на плажите.

Во својата кариера, меѓудругото има улога и во серијата „Два ипол мажи“. Од љубовниот живот, последно ја одбележа шестмесечната врска со Леонардо ди Каприо, која беше прекината минатата година.

поврзани објави

Последни објави