fbpx
26.8 C
Skopje

РЕТРО ВИДЕО: Кој празник го славите – Св. Трифун или Св. Валентин?

АКТУЕЛНО

Многумина денес ги слават празниците Св. Валентин и Св. Трифун, но има и такви кои на денешниот ден го слават Св. Ѓурѓовден. Погледнете го видеото, кое максимално ќе ве насмее:

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -