fbpx
26.8 C
Skopje

ВИДЕО: ДНК со одличен спот за песната „Некој друг“

АКТУЕЛНО

„Некој друг“ од ДНК конечно доби одличен видео запис. Во видеото, покрај Андреј и Панчо, се појавуваат и двајца дргуи актери кои ја имаат главната улога.

Станува збор за актерите Александар Михајловски и Драгана Левенска, кои се дел од трогателна приказна со несреќен крај. Режисер на видеото е Бане Поповиќ и неговаата Томато продукција.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -