30.8 C
Skopje
Saturday, June 15, 2024

Уште еден лош потег на Трамп: Нема да верувате што тој ѝ приреди на Меланија овојпат! (ВИДЕО)

Не е некоја новост дека Доналд Трамп не е кавалер, но тоа што го направи на Меланија во текот на нивното пристигнување на Флорида, ги разлути сите.

Имено, новиот претседател на САД и неговата сопруга го напуштаа авионот и се симнуваа по скалите за да влезат во автомобилот кој ги чекаше на пистата. Трамп одеше пред Меланија, не обраќајки внимание на неа, а потоа направи нешто навистина невкусно.

Доналд влезе во автомобилот пред неа и ја затвори вратата, па таа мораше да заобиколи и да влезе од другата врата.

Иако ваквото однесување не изненади многумина, некои заклучија дека ова е доказ дека тој нималку не ја почитува својата сопруга.

https://youtu.be/jj3Ki-lWrKs

поврзани објави

Последни објави