fbpx
34.8 C
Skopje

Ахмети: Разговараме за опцијата да бидеме опозиција (ВИДЕО)

АКТУЕЛНО

Претседателот на ДУИ, Али Ахмети денес пред да се одржи состанокот на Централното претседателство рече дека е мала можноста да има договор денеска.

„Ги разгледуваме опциите да останеме во опозиција“, рече Ахмети.

ВИДЕО: А1он

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -