35.8 C
Skopje
Wednesday, June 12, 2024

ФОТО: Се породи пред 5 недели, а на доделување на Оскарите изгледаше импресивно

Мел Гибсон на доделувањето на Оскарите дојде во придружба со својата избраничка Росалинд Рос, кој само пред пет недели се породи.

Росалинд на свет донесе деветото дете на глумецот, синот Ларс Џерард Гибсон, а изгледа дека веќе успеала да ја доведе својата фигура до совршенство.

Tаа заблеска во нежен плав долг фустан и така пружајќи му поддржка на својот сопруг кој беше номиниран за филмот „Hacksaw Ridge“.

Мел е 35 години постар од 26-годишната Росалинд, иако сите ја пофалија нејзината завидна фигура, оваа убавица одбра идеален фустан со кој ги истакна својте адути.

 

 

 

 

поврзани објави

Последни објави