fbpx
34.8 C
Skopje

ВО ЖИВО: Зоран Заев од седиштето на СДСМ!

АКТУЕЛНО

Претседателот на СДСМ, Зоран Заев, во живо од седиштето на СДСМ.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -