fbpx
17.8 C
Skopje

ФОТО: На главата го тетовираше ликот на премиерот Александар Вучиќ

АКТУЕЛНО

Тетовирањето на косата „hair tatto“ станува популарно се повеќе и повеќе, а на еден фризер кој успешно работи со ова му стигнало едно невообичајно барање – да го нацрта ликот на премиерот на Србија Александар Вучиќ.

https://twitter.com/cafemontenegro/status/836611874657603584/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw

„Што уште се луѓето ќе побараат од мене да им исфризирам“, напишал фризерот со фотографијата од својата изработка.

Овој фризер уште ги правел и ликовите на Исус Христос, Новак Ѓоковиќ и други.

 

 

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -