fbpx
17.8 C
Skopje

ФОТО: Ги покажа резултатите од диетата, вака изгледа Дара Бубамара во бикини

АКТУЕЛНО

Популарната српска турбофолкерка Дара Бубамара неодамна се пофали дека ослабела околу 10 килограми, а сега ги покажа и резултатите од диетата.

Дара моментално се наоѓа во Дубаи, каде требаше да отпатува со своето ново момче, но неговите обврски во клубот го спречија да појде со неа.

Сепак тоа не ја спречува Дара да ужива во рајските плажи и луксузни одмаралишта. Таа на друштвените мрежи се повали со фотографии од раскошниот хотел, а сега објави и фото во бикини

 

 

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -