fbpx
35.8 C
Skopje

ВИДЕО: Распеаните тетовки од „Шербет“ со неверојатна изведба на „Еден бакнеж“

АКТУЕЛНО

Ако мислевте дека изведбата на песната „Оган под ѕвездите“ е врвот кој можат да го достигнат девојките од Шербет, тогаш грешите.

Денеска, распеаното трио од Тетово – Шербет, ги изненади нивните фанови со уште една извонредна изведба, овој пат на песната „Еден бакнеж“

Ние ги слушнавме и останавме воодушевени, а вам во прилог ви е видеото на кое може да слушнете како звучи нивната прекрасна изведба на оваа преубава песна од Нина Спирова.

Еден бакнеж 😚

Posted by Шербет on Thursday, March 9, 2017

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -